Зеленський кличе на зустріч студентів, яких побив "Беркут" на початку Революції гідності

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тоді правоохоронці жорстоко побили протестувальників вночі проти 30 листопада 2013 року.

Президент України Володимир Зеленський оголосив про наміри зустрітися із учасниками Революції гідності, яких жорстоко побили співробітники "Беркуту" вночі проти 30 листопада 2013 року.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"6 років тому жорстоке побиття студентів "Беркутом" сколихнуло все суспільство. Їх було небагато. Вони залишилися ночувати на Майдані не заради майбутніх портфелів чи мандатів, не для того, щоб заробити політичні бали чи дивіденди, а тільки заради одного – щасливого майбутнього для своєї країни. Вони й були тими самими романтиками, які роблять революцію, плодами якої потім, як відомо, користуються негідники", - повідомив Зеленський.

Він зазначив, що його цікавить, де вони зараз, чи живуть в Україні та чи отримали можливість втілювати ті зміни, за які виходили 2013 року.

"Наступного тижня я дуже хотів би зустрітися зі студентами, які були на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року", - закликав президент.

6 років тому жорстоке побиття студентів "Беркутом" сколихнуло все суспільство. Їх було небагато. Вони залишилися...

Опубліковано Володимиром Зеленським Субота, 30 листопада 2019 р.

Нагадаємо, силовий розгін протестувальників на Майдані стався уночі проти 30 листопада 2013 року. Тоді близько 4 години ранку майже 2000 правоохоронців із "Беркуту" оточили близько 400 активістів, переважно студентів, які ночували на Майдані, та жорстоко побили їх. Унаслідок тих подій постраждало щонайменше 79 осіб. Ці події стали переломними та лише активізували українське суспільство, яке після цього почало масово долучатись до акцій протесту на Майдані Незалежності у Києві та містах по всій Україні.

Відео На суді проти беркутівців оприлюднили досі невідоме відео розстрілів на Майдані

Залиште свій коментар

Вибір редакції