Зеленський надав громадянство 9 іноземцям, серед яких ветерани війни на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Двоє з них отримали громадянство "за заслуги перед Україною".

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про надання українського громадянства дев’ятьом іноземцям, серед яких є щонайменше троє ветеранів війни на  Донбасі.

Про це йдеться в указі президента №526/2019.

Зазначається, що громадянство особам, які становлять державний інтерес для України, було надано  росіянам — Микиті Макєєву, Андрію Ковніренку і Сергію Гноєвому, білорусам — Сергію Алєксєєвичу та Денису Прохорову, грузину — Нугзару Канделакі, молдованину Станіславу Гібадуліну, який перебуває в лавах Збройних сил України на Донбасі вже п’ять років.

Також двоє людей отримали громадянство за "заслуги перед Україною". Це росіяни Олексій Сівохін та Дмитро Фомін.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський доручив МЗС розробити механізми для надання етнічним українцям за кордоном друге громадянство – українське.

ВідеоЗеленський повернув Міхеілу Саакашвілі українське громадянство

На сайті президента Володимира Зеленського з'явився указ, який вносить зміни до указу президента Порошенка і відновлює грузинському політику українське громадянство. За офіційною інформацією, лишили Саакашвілі громадянства через те, що він нібито надав недостовірні дані про себе. Іншою причиною називають особистий конфлікт з Петром Порошенко.  

Зеленський повернув Міхеілу Саакашвілі українське громадянство

Залиште свій коментар

Вибір редакції