Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський назвав кількість полонених українців, яких утримують бойовики

Процес обміну полоненими буде розділений на декілька етапів.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що бойовики "Л/ДНР" незаконно утримують понад 200 громадян України.

Про це він сказав в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

"У нас зараз там довгі списки. Їх треба розбивати. На тій стороні понад 200 наших, а у нас тут десь 175-180. А це означає, що за раз їх усіх повернути неможливо через підготовку документів. Тому цей процес буде ділитися на кілька обмінів. У цьому напрямку ми просуваємося", - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, раніше президент заявив, що найближчим часом стане відома дата нового обміну утримуваними особами з бойовиками "ЛДНР" та Росією.

За словами українського президента, найближчим часом будуть відомі дати обміну першої частини українських полонених. Також він уточнив, що через велику кількість людей полонених розділили на декілька груп. Окремо Зеленський додав, що більшість незаконно утримуваних на території РФ є кримськими татарами.

Нагадаємо, 29 грудня неподалік КПВВ "Майорське" на Донбасі відбувся масштабний обмін утримуваними особами. На підконтрольну Україні територію повернулися полонені, яких утримували бойовики "Л/ДНР". Зокрема, серед них танкіст Богдан Пантюшенко, спецпризначенці Сергій Глондар та Олександр Коріньков, журналіст Станіслав Асєєв та багато інших. 

Плейлист 12 відео Обмін полоненими

3 початку збройного конфлікту на Донбасі у полон було взято тисячі українців. У 2014 році відбувся перший обмін полоненими, тоді додому повернулось 150 осіб. Станом на 2020 рік на непідконтрольній території України перебуває ще 300 бранців.

Обмін полоненими

Залиште свій коментар

Вибір редакції