Зеленський назвав "нахабством" стеження журналістів за його кортежем

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент звернувся до журналіста із запитанням.

Президент України Володимир Зеленський різко висловився через те, що журналісти їхали у його кортежі. Про це він розповів під час пресконференції.

Після того, як президент відповів на запитання журналіста програми "Схеми", він вирішив запитати його.

"Які у нас з вами можуть бути секрети. От наприклад ваша компанія програма "Схеми". Я про те, що яка у нас країна вільна і яка демократична, яке у нас ставлення до журналістів навіть, які фінансуються не державою Україною, а державами іншими. Я хочу вам розказати про свободу в нашій країні. В чому я бачу проблему, я навіть не бачу жодної проблеми, що пан Ткач (журналіст програми Схеми Михайло Ткач - ред.) знаходиться там, де я живу, там куди я приїжджаю, де я працюю, хоча це всім відомо. Він завжди на посту, як УДО. Я в цьому не бачу проблеми, навіть я думаю, що держава повинна йому сплачувати гроші, тому що це велика робота і велика праця", - розповів Зеленський. 

Тоді він вирішив розповісти, де він бачить проблему.

"Розкажу вам один випадок, це ніколи і ніде не говорив. Я в цілому не дуже про особисті речі говорю, тому що думаю, що це неправильно. А ви мені відповісте, якщо захочете. Чи є у світі хоч одна країна, де в кортежі президента їздить журналіст, прямо в середині кортежу їздить журналіст. І чи існує будь-який президент, якому каже його особиста охорона "що якось так не може бути. Це ж по закону не правильно, що нам робити: зупинитися, забрати автомобіль, говорити з журналістом чи ми повинні реагувати, як в будь-якій країні?". 

Я думаю, що у світі не існує, чи існує таке, я крім слова нахабство, чи існує таке у світі - думаю немає ні єдиної. Тобто навіть такі речі відбуваються. Мені здається, що між владою і журналістикою не можна переходити на особистості, не можна порушувати закон, ким би ми не були. Був такий випадок. Що я зробив? Нічого не зробив, тому що ми розуміли, що щось не зробили батьки цих людей, і я не можу це змінити, нажаль. Я не диктатор. Хоча мені здається, що баланс цей пан Ткач порушив, при всій повазі до журналістів. Це ніяк не пов’язано з жодною етикою, це про безпеку держави", - повідомив глава держави.

Журналіст сказав, що Ткач не становив загрози безпеці президента. Тоді Зеленський сказав: "Якщо ви вважаєте, що це нормально, то питань до "Схем" у мене немає".

Нагадаємо, Зеленський вважає Арсена Авакова "потужним міністром", хоча йому подобаються не всі з його оточення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції