Зеленський назвав умову закінчення COVID-пандемії в Україні вже 2022 року

Дата публікації
Перегляди
2868
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський назвав умову закінчення COVID-пандемії в Україні вже 2022 року

Фото: УНІАН

Президент закликає щеплюватися від коронавірусу.

Президент Володимир Зеленський закликав українців вакцинуватися від коронавірусу, а "не ризикувати, довіряючи різним пліткам або чуткам".

Про це він сказав у своєму відеозверненні, яке опубліковане 24 січня. 

"Здоров’я кожного з вас безцінне. Вакцинація довела свою ефективність і безальтернативність наразі в усьому світі. Не потрібно ризикувати, довіряючи різним пліткам або чуткам. Вже сьогодні з боку ВООЗ та інших медиків і науковців є обережні, але оптимістичні прогнози, що після нинішнього сплеску пандемія піде на спад і у таких масштабах більше не повернеться", - наголосив президент.

Він висловив сподівання, що 2022 рік стане останнім для COVID-пандемії. "Для цього потрібен високий рівень охоплення щепленнями. Ми маємо бути вакцинованими, щоб бути здоровими. Це – безальтернативно. Бажаю всім 36,6", - сказав президент. 

Зеленський звернувся до українців після засідання РНБО

Зеленський звернувся до українців після засідання РНБО

Як повідомлялося, пандемія COVID-19 у Європі тимчасово, на кілька тижнів чи місяців, піде на спад після того, як чимало людей перехворіють на коронавірус штаму "Омікрон". Зниження показників захворюваності відбудеться завдяки колективному імунітету, а також вакцинації, вважають у ВООЗ. "Омікрон" до березня може заразити до 60% європейців.

Читайте також: 

Наступна публікація