Зеленський підписав указ про захист кордону із таємними дорученнями Кабміну

Зеленський підписав указ про захист кордону із таємними дорученнями Кабміну

Фото: Державна прикордонна служба України

В Україні упродовж 6 місяців проведуть інвентаризацію земельних ділянок шириною 30-50 метрів уздовж лінії держкордону.

У середу, 18 серпня, введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони "Про окремі питання реалізації державної політики у сфері захисту державного кордону". Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський. 

Серед доручень, які глава держава дає в цьому указі Кабінету міністрів, деякі помічено як засекречені.

Із розпоряджень у відкритому доступі - інвентаризація земельних ділянок шириною 30-50 метрів уздовж лінії держкордону на суші, по берегу української частини прикордонної річки, озера або іншої водойми, яку упродовж шести місяців повинен провести Кабмін спільно з місцевими органами влади. Також уряду доручено визначити власників та користувачів цих земельних ділянок, їхні кадастрові номери, цільове призначення та форми власності.

Згадані прикордонні земельні ділянки, зокрема й ті, які належать до земель природно-заповідного та історико-культурного призначення, буде згодом передано у постійне або тимчасове користування військовим частинам Держприкордонслужби.

Нагадаємо, на західних кордонах України процвітає тютюнова контрабанда. Тут перетікають сотні мільйонів, навіть мільярдів гривень щороку, і цей бізнес лише розростається

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація