Зеленський підписав указ щодо доступності елітної лікарні "Феофанія" для всіх українців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Торік нардепи не підтримали законопроєкт про закритість цього медзакладу.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, відповідно до якого уряд та Державне управління справами мають забезпечити доступність для громадян медичної допомоги, що надається елітною клінічною лікарнею "Феофанія".

"Кабінету міністрів України та Державному управлінню справами y тримісячний строк вжити заходів, необхідних для забезпечення доступності для громадян сучасних методів діагностики та лікування, високоспеціалізованої медичної допомоги, що надається клінічною лікарнею "Феофанія" Державного управління справами", - ідеться в указі, який набирає чинності 15 січня 2020 року.

Нагадаємо, "Феофанію", яка десятиліттями лікувала народних депутатів і держчиновників, кожна нова влада обіцяла зробити доступною для звичайних українців. У самій клініці проти цього не заперечують, але уточнюють: це можливо, якщо відомий чіткий механізм фінансування за кожного пацієнта.

Минулого року нардепи не підтримали законопроект, який би підтримував закритість медичного закладу.

Відео Елітна клініка Феофанія за рік стане доступною для усіх українців

Клініка, досі відкрита лише для держчиновників та депутатів, уже за рік має стати доступною для лікування усіх українців. У рамках реформи медичного відомства, де гроші ходять за пацієнтом, кожен хворий зможе лікуватись у чиновницькій клініці без будь-яких доплат. Чи готові до цього  у самій клініці – ТСН запитувала.    

Елітна клініка Феофанія за рік стане доступною для усіх українців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції