Зеленський підписав закон про ефективне використання земель оборони

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Закон удосконалить процес використання земель оборони для розміщення засобів зв'язку, навігації та спостереження.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який має зробити землі оборони більше ефективними. Свій підпис він поставив під законом № 296-ІХ "Про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про використання земель оборони", передає пресслужба президента.

Закон розробили, щоб вдосконалити та прискорити процес розміщення засобів зв'язку, навігації та спостереження об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України (ОЦВС) та підвищити ефективність використання виділених земельних ділянок.

Згідно з документом, землі оборони, призначені для розміщення й постійної діяльності військових частин, установ, військово-навчальних закладів, підприємств та організацій Збройних сил України, можуть використовуватися для розміщення засобів зв’язку, навігації та спостереження (радіотехнічного забезпечення), що належать підрозділам об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України, з погодженням умов розміщення та експлуатації зазначених об’єктів з Міністерством оборони України.

Ухвалений закон буде сприяти створенню більш тісної взаємодії підрозділів об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України та підрозділів Міністерства оборони України в частині організації використання повітряного простору як у мирний час, так і в особливий період.

"Реалізація закону забезпечить удосконалення процесу використання земель оборони для розміщення засобів зв'язку, навігації та спостереження (радіотехнічного забезпечення), що належать підрозділам об'єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 13 листопада Верховна Рада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Саме тоді буде скасований мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Відео Зеленський розповів про майбутню розмову з Путіним у новому відеозверненні до українців

Анонсував, що знайдено рішення, як знизити тарифи на опалення майже вдвічі вже наступної зими. До кінця року уряд має сплатити усі борги із зарплат, насамперед лікарям та вчителям. Для хворих на діабет держава виділила 1,2 мільярда гривень на безкоштовний  інсулін. Збільшено також перелік ліків, які українці зможуть отримати безкоштовно у аптеках.   

Зеленський розповів про майбутню розмову з Путіним у новому відеозверненні до українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції