Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський підписав закон про посилення соцзахисту осіб з інвалідністю внаслідок війни

Рада ухвалила зміни 20 грудня 2019 року.

Президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до статті 13 закону України "Про статус ветеранів війни, категорій осіб з інвалідністю внаслідок війни", за який депутати проголосували 20 грудня 2019 року.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента. 

Передбачається підвищення рівня соцзахисту усіх категорій учасників АТО, а також інших осіб, які брали участь у ній. Зокрема, йдеться про волонтерів, добровольців, учасників бойових дій на території інших держав, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни.

Документ надає їм право на безоплатну медичну допомогу в закладах охорони здоров’я Міноборони, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Міністерства внутрішніх справ України, а також інших центральних органів виконавчої влади, які здійснюють керівництво військовими формуваннями.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Документ вводиться в дію від 1 січня 2021 року.

Як повідомляється, 4 грудня минулого року Верховна Рада проголосувала в другому читанні за законопроєкт про надання статусу учасника бойових дій добровольцям, які виконують бойові завдання в зоні ООС. За відповідний законопроєкт проголосували 329 народних депутатів. Президент підписав закон 23 грудня.

Відео Добровольці, які брали участь в АТО та ООС, отримають статус учасників бойових дій

Статус обіцяють добровольцям, які воювали не менше 30 днів. Однак одразу після підписання цього закону депутати планують внести до нього зміни. Бо припустились неточності у формулюванні, якою можуть скористатись бойовики.  

Добровольці, які брали участь в АТО та ООС, отримають статус учасників бойових дій

Залиште свій коментар

Вибір редакції