Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський підтримав розробку дорожньої карти подальшого розвитку ініціативи Східного партнерства

Зеленський підтримав розробку дорожньої карти подальшого розвитку ініціативи Східного партнерства

Глави держави сподівається, що Шостий cаміт Східного партнерства відбудеться на початку наступного року, на якому і буде затверджена дорожня карта.

Президент України Володимир Зеленський підтримав розробку дорожньої карти подальшого розвитку ініціативи Східного партнерства та її затвердження на Шостому cаміті Східного партнерства у 2021 році.

Під час відеоконференції лідерів Східного партнерства Зеленський висловив сподівання, що така зустріч відбудеться на початку наступного року, інформує пресслужба глави держави.

"Маю надію, що це станеться вже на початку 2021 року і не в режимі онлайн, а під час дійсно живої зустрічі, де ми зможемо потиснути одне одному руки, закріпивши нові рішення та важливі угоди", – заявив президент України.

Під час відеоконференції лідерів Східного партнерства було наголошено, що основними завданнями на майбутнє є подолання наслідків пандемії COVID-19, розширення ініціативи та вироблення довготривалих правил діяльності після 2020 року.

Зазначалося, що важливими питаннями нині є посилення інтеграції у Європі, відкриття нових ринків та побудова інфраструктури для високоякісного зв’язку.

Серед пріоритетів діяльності Східного партнерства було названо демократизацію економіки, належне урядування, зокрема боротьбу з корупцією та верховенство права, проблему кліматичних змін, цифрову трансформацію економіки.

Також наголошено на важливості залучення громадянського суспільства до ухвалення державних рішень.

Крім того, було приділено увагу просуванню до припинення воєнних та вирішення заморожених конфліктів регіону, боротьбі з дезінформацією, збільшенню інвестицій та динаміки реформ у регіоні.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський 18 червня зазначив, що Східне партнерство корисне для України, якщо наближає її до членства в Європейському Союзі. Він додав, що Україна вимагає повноправного членства в ЄС. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції