Президент підписав доопрацьований закон про підтримку пластового руху

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони зможуть отримувати державне фінансування.

Президент Володимир Зеленський 13 січня підписав закон про "Пласт" та особливості державної підтримки скаутських рухів, за який 17 грудня 2019 після правок глави держави проголосували нардепи. Такі громадські організації відтепер зможуть отримувати від держави матеріальну, інформаційну та консультаційну підтримку.

Відповідний закон опубліковано на сайті ОП.

Закон, зокрема, визнає історичний внесок "Пласту" в освіту дітей та молоді та становлення української державності. Документ дозволяє пластовим і скаутським організаціям брати участь у розробці та реалізації державних і місцевих програм.

Окрім того, центральні органи виконавчої влади сприятимуть створенню за кордоном інфраструктури пластового та скаутського руху. На її базі повинні будуть вивчати або здійснювати освіту та виховання українською мовою.

Разом з тим, закон не допускає втручання органів держвлади або місцевого самоврядування в діяльність скаутських громадських організацій, крім випадків, передбачених законодавством.

Нагадаємо, у вересні президент України Володимир Зеленський вирішив ветувати законопроєкт про державну підтримку Національної скаутської організації України "Пласт" та повернув його до Ради зі своїми пропозиціями.

До цього, за попередню редакцію закону, Рада минулого скликання проголосувала 30 травня. Тоді як відомо, 30 травня Верховна Рада ухвалила закон про державне визнання скаутської організації "Пласт".

Відео Українські пластуни привезли Віфлеємський вогонь миру у Київ

До Віденського собору вогонь доправляють просто з Віфлеєму - місця народження Ісуса Христа - і роздають усім скаутським організаціям світу. Зустрічати полум'я миру до столиці з'їхалися скаути з усіх областей. Церемонія відбувалася у Михайлівському соборі.  

Українські пластуни привезли Віфлеємський вогонь миру у Київ

Залиште свій коментар

Вибір редакції