Зеленський подав до Ради невідкладний законопроєкт про будівництво Охматдиту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На лікарню мають виділити 200 мільйонв гривень.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 28 листопада, подав до Верховної Ради проєкт закону щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу дитячої лікарні Охматдит. Про це йдеться на сайті парламенту.

Документ був визначений гарантом як невідкладний і вже направлений на розгляд комітету. У пояснювальній записці йдеться, що законопроектом передбачається збільшити суму на будівництво дитячої лікарні на 200 мільйонів гривень. На вказану суму пропонується зменшити видатки за бюджетною програмою "Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту".

Нагадаємо, будівництво оновленого комплексу лікарні розпочалося ще 2011 року  і неодноразово призупинялося то через відсутність кадрів, то через арешт коштів. Другий корпус лікарні обіцяли здати в експлуатацію до завершення 2019 року. 

Відео Відкриття резиденції Школи Супергероїв – пряме включення з лікарні Охматдит

Валентина Хамайко у справжній казці, і навіть важко повірити, що все це посеред медичних корпусів. У подвір’ї дитячої лікарні «Охматдит» відкрили резиденцію Школи Супергероїв, унікальний простір для маленьких пацієнтів. Його створювали протягом року, завдяки глядачам "Сніданку" та меценатам.

Відкриття резиденції Школи Супергероїв – пряме включення з лікарні Охматдит

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції