Зеленський пообіцяв послам G7 залишити Ситника директором НАБУ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський пообіцяв послам G7 залишити Ситника директором НАБУ

УНІАН

Скандальне рішення КСУ не впливає на спроможність НАБУ виконувати обов’язки "незалежно та ефективно".

Артем Ситник залишиться на посаді директора Національного антикорупційного бюро України після 16 грудня попри рішення КСУ.

Про це президент Володимир Зеленський повідомив під час відеозустрічі з послами країн "Великої сімки" та Європейського Союзу у четвер, 19 листопада. 

Голова держави наголосив на тому, що скандальне рішення Конституційного суду щодо незаконності окремих положень закону "Про Національне антикорупційне бюро України" не створює жодних загроз для легітимності і незалежності як НАБУ, так і його чинного директора.

"Рішення Конституційного суду не скасовує факт утворення та функціонування НАБУ, не обмежує роботу детективів НАБУ та не ставить під сумнів статус НАБУ як правоохоронного органу", — запевнив голова держави.

Сам Ситник додав, що погоджується із позицією Зеленського та Офісу президента щодо відсутності чинників, які критично впливають на роботу органу, а скандальне рішення суду не впливає на спроможність Бюро виконувати обов’язки "незалежно та ефективно".

Він зазначив, що НАБУ спільно з владою опрацьовуватиме низку потенційних загроз, які можуть створити юридичні колізії через рішення суду у майбутньому.

Нагадаємо, після гучної заяви Конституційного суду про незаконність призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро України, в НАБУ заявили, що, попри це, Ситник залишиться на своїй посаді. Його звільнення можливе лише у випадку, якщо Верховна Рада ухвалить відповідні зміни до законодавства. 

Продовження корупційного скандалу навколо директора НАБУ Артема Ситника — Секретні матеріали

Продовження корупційного скандалу навколо директора НАБУ Артема Ситника — Секретні матеріали
Наступна публікація