Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський пообіцяв збільшити стипендії спортсменам

Очільник держави відвідав ДП Олімпійський центр "Конча-Заспа".

 Президент України Володимир Зеленського пообіцяв збільшити українським спортсменам розмір стипендій.

Як зазначається, 16 липня, Зеленський разом із дружиною Оленою відвідав ДП "Олімпійський навчально-спортивний центр "Конча-Заспа".

"Я знаю, що у вас дуже маленькі спортивні стипендії. Ми збільшимо. Обов'язково допомагатимемо вам. Кажіть про проблеми – будемо вирішувати", – сказав глава держави.

Під час відвідування спортивного центру, президент також відзначив державними нагородами членів юнацької збірної України (U-20) з футболу, які перемогли на чемпіонаті світу у Польщі. Крім того, Зеленський нагородив золотих медалістів ІІ Європейських ігор, на яких Україна посіла загальнокомандне третє місце.

Глава держави відвідав зали спортивної гімнастики, важкої атлетики та греко-римської боротьби, а також  ознайомився з умовами проживання спортсменів на території навчально-спортивного центру й пообіцяв посприяти виділенню житла тим спортсменам, які цього потребують.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський під час спілкування з міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим та президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою заявив про необхідність стратегічного плану, аби претендувати на проведення Олімпійських ігор.  За словами Бубки, найближчі Олімпійські ігри, на проведення яких Україна може подавати заявку, – це зимова Олімпіада у 2030 році чи літня – у 2032 році. 

ВідеоЕксгубернатор Ріо-де-Жанейро звинуватив Сергія Бубку у хабарництві

Сержіу Кабрал свідчив у суді щодо звинувачень у корупції, які висувають йому, і заявив, що заплатив за можливість для Ріо провести Олімпійські Ігри-2016. Гроші передавав через посередника - президента Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій Ламіна Діака. Той нібито здобув голоси на користь бразильської столиці. Серед імен членів Олімпійського комітету, які начебто виявили бажання продати голоси, і прозвучало ім'я Сергія Бубки.    

Ексгубернатор Ріо-де-Жанейро звинуватив Сергія Бубку у хабарництві

Залиште свій коментар

Вибір редакції