Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський прагне почати обговорювати питання повернення Криму в нормандському форматі

Президент переконує, що поки питання Криму існує лише у закордонних партнерів у вигляді санкцій

Від початку і зараз ані в Мінську, ані під час зустрічі норманської четвірки тема Криму не піднімається.

Про це заявив Володимир Зеленський на своїй зустрічі з журналістами.

«Я постійно піднімав питання, а чому в Мінську не піднімається Крим, а чому в нормандському форматі не піднімається Крим? Не обговорюється. Тобто для мене нормандський формат - це ще й можливість повернення питання повернення Криму. Зараз не існує будь-якого треку, де обговорюється це питання, окрім західних партнерів, європейців, США, Канади і я дуже вдячний їм, питання Криму там є в санкційному форматі. Поки лише так», - заявив президент.

В той же час він повідомив, що українська сторона поспішає з проведенням зустрічі норманської четвірки.  "З приводу дат: відтермінування і дата дійсно залежала від російської сторони, тому що Франція, Німеччина  і Україна, була одна дата – 16 вересня. Росія не змогла підтвердити цю дату", - наголосив він. 

Нагадаємо, у Києві відбувається пресмарафон із президентом України Володимиром Зеленським. Для спілкування із журналістами в Офісі президента обрали незвичний формат: український лідер відповідатиме на запитання груп журналістів по 7-10 осіб. Кожні півгодини групи мінятимуться. У Зеленського стверджують, що триватиме пресконференція протягом усього дня.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції