Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський привітав українців з Днем Конституції та згадав про маски, фури та вирубку лісу

Зеленський привітав українців з Днем Конституції та згадав про маски, фури та вирубку лісу

Голова держави нагадав про важливі речі.

Президент України Володимир Зеленський привітав українців з Днем Конституції. Відеопривітання він опублікував на сторінці у соцмережі Facebook.

Що для мене берегти Україну? Відповідь проста – це берегти кожного українця. І саме конституційні права громадянина є підказкою, як це робити. Ми маємо навчитись поважати права одне одного. Розуміти, що коло твоїх прав не може посягати на права іншої людини. Поважати закон, а не змагатися у кмітливості, як можна його обійти.

Опубліковано Володимиром Зеленським Субота, 27 червня 2020 р.

"Я щиро вітаю всіх з Днем Конституції України.

Думаю, саме сьогодні кожен з нас повинен чесно відповісти собі на просте, але важливе запитання: А що для тебе Конституція?

Просто книга, яку читав так давно, що вже й не пам’ятаю? Права, якими хочу користуватися та обов’язки, які волі би не виконувати?

Те, що постійно хочуть змінити політики? Чи міцний правовий фундамент, на якому тримається держава?

Що для мене берегти Україну? Відповідь проста – це берегти кожного українця.

І саме конституційні права громадянина є підказкою, як це робити. Ми маємо навчитись поважати права одне одного.

Розуміти, що коло твоїх прав не може посягати на права іншої людини. Поважати закон, а не змагатися у кмітливості, як можна його обійти.

Давайте пам’ятати про це кожного разу, коли ми заходимо в метро без маски, вмикаємо вночі музику, підпалюємо траву, рубаємо власний ліс та їдемо перевантаженою фурою.

А особливо - пам’ятати в моменти, коли готові розірвати, віртуально чи реально, будь-кого, хто має іншу, ніж у тебе, думку.

З поваги до Конституції починається громадянське суспільство. З поваги до прав кожного починається країна, яку поважає кожен.

І особливо сьогодні, не лише в День Конституції, а й у День молоді, ми повинні пообіцяти собі, що передамо наступному поколінню нову країну. Країну не агресії та ненависті, а взаємної поваги, свободи та рівності", - заявив президент.

Також Зеленський ушанував творця першої української Конституції Пилипа Орлика.

зеленський покладає квіти Пилипу Орлику
Офіс Президента України

Глава держави поклав квіти до пам’ятника гетьману в Києві.

Нагадаємо, раніше Зеленський пообіцяв постраждалим від повені в Івано-Франківській області допомогти із вирішенням житлового питання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції