Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський призначив нового командувача Об'єднаних сил

Новим керівником став Володимир Кравченко.

Президент України Володимир Зеленський 5 серпня призначив на посаду командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Володимира Кравченка, який входить до складу оперативного командування "Північ", управління якого знаходиться в Чернігові.

Про це йдеться в указі опублікованому на сайті глави держави.

"Призначити генерал-лейтенанта Кравченка Володимира Анатолійовича командувачем об'єднаних сил", - йдеться в указі №579/2019.

Окрім цього іншими указами глава держави звільнив з посади командувача ОС Олександра Сирського  і призначив його командувачем сухопутних військ Збройних Сил України.

Нагадаємо, у червні Зеленський призначив керівником ДПСУ екскерівника Луганського прикордонного загону Сергія Дейнеко. Новопризначений керівник заявив про катастрофічну ситуацію з фінансуванням відомства. За його словами, наразі недофінансування відомства складає понад 938 млн гривень.

Відео Заступником голови Служби зовнішньої розвідки призначено Катерину Сляднєву

Указ про це з’явився напередодні на сайті президента. На сайті розвідувального відомства зазначено, що Сляднєва - професійний юрист, працювала в органах прокуратури. В Службі зовнішньої розвідки України до останнього відповідала за правове забезпечення цієї структури. Їй 33 роки, вона незаміжня.    

Заступником голови Служби зовнішньої розвідки призначено Катерину Сляднєву

Залиште свій коментар

Вибір редакції