Зеленський призначив Єрмаку нового заступника: в Офісі президента з’явився урядовець часів Януковича

Автор
Богдан СкавронБогдан Скаврон
Дата публікації
Перегляди
2760
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський призначив Єрмаку нового заступника: в Офісі президента з’явився урядовець часів Януковича

Фото: УНІАН

Призначений заступником глави ОПУ Олексій Дніпров був заступником одіозного міністра освіти та науки Дмитра Табачника. 

У п’ятницю, 9 липня, президент України Володимир Зеленський звільнив заступника глави Офісу президента Юрія Костюка і призначив на його місце Олексія Дніпрова, який працював в уряді за часів президента Януковича. Про цю перестановку в адміністрації президента повідомили у пресслужбі ОПУ.

Звільненого з посади заступника глави Офісу президента Юрія Костюка Зеленський  призначив своїм радником, давши йому завдання сфокусувати увагу “на стратегічних питаннях розвитку держави та стрімкої трансформації суспільних процесів”. Також Юрій Костюк і надалі відповідатиме за підготовку промов та виступів глави держави.

На звільнене місце заступника глави ОПУ Андрія Єрмака, відповідального за гуманітарний напрямок, президент Зеленський призначив Олексія Дніпрова, який, як зазначають в ОПУ, “має відповідний досвід практичної роботи на посадах в органах виконавчої влади, зокрема в системі освіти”. 

Як відомо, у часи, коли посаду президента України займав Віктор Янукович, Дніпров був заступником одіозного міністра освіти та науки Дмитра Табачника.

Фото: https://ubf.com.ua

З офіційної біографії Дніпрова відомо, що у 2003 році, одразу після здобуття освіти в Академії праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок України він почав працювати в апараті Верховної Ради на посаді старшого консультанта секретаріату Комітету з питань свободи слова та інформації. Через два роки він на короткий час очолив службу віце-прем’єр-міністра В'ячеслава Кириленка.  

З 2005 по 2013 роки Дніпров керував управлінням гуманітарної політики секретаріату Кабміну, та очолював Департамент фахової експертизи секретаріату уряду. З 23 січня 2013 року він працював на посаді заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту України. 

У лютому 2015 року він був призначений на посаду заступника глави Адміністрації Президента України і понад рік курував гуманітарний напрямок роботи. 

Також Олексій Дніпров був головою Комісії при президентові України з питань громадянства, заступником голови Комісії державних нагород та геральдики та головою Комісії при президентові України у питаннях помилування.

Чиновник також очолює федерацію бадмінтону України.

Нагадаємо, новим прессекретарем президента України Володимира Зеленського офіційно став 34-річний журналіст Сергій Никифоров.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
2760
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація