Зеленський розповів, завдяки чому можна побороти контрабанду на митниці

Зеленський розповів, завдяки чому можна побороти контрабанду на митниці

Фото: Офіс президента України

Для ефективної боротьби з контрабандою потрібні два чинники.

Знищити проблему контрабанди в Україні можна спільними зусиллями і у співпраці з іншими сусідніми державами. Але навряд чи можливо повністю ліквідувати незаконне перевезення товарів через кордон. 

Таку думку висловив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками бізнесу в Хмельницькій області. 

На думку глави держави, побороти контрабанду можна, зокрема, після домовленостей з суміжними державами про обмін інформацією. Незабаром, зі слів Зеленського, цього вдасться досягти із Угорщиною.

"Ви можете це побороти тільки одним: ви будете міняти, міняти. І тільки після того, як буде оцифрована митниця, і будуть двосторонні умови. Не всі ж країни хочуть обмінюватися інформацією. Зараз, я думаю, що з Угорщиною. Попри непрості геополітичні відносини, але ми домовимося про це. Я в цьому впевнений. Щойно з країнами будемо домовлятися про обмін інформацією, коли ми будемо знати, що виїхало "це", отже і приїхало "це", а не інший продукт. Щойно це буде - не буде контрабанди. Ну, повністю її прибрати, я не знаю, чи можливо взагалі", - заявив Зеленський.

Нагадаємо, під час кадрової чистки у Митній та Податковій службах 24 квітня із керівних посад було звільнено, зокрема, Максима Нефьодова, Сергія Верланова, а також їхніх заступників. 

Згодом президент України Володимир Зеленський пояснив, що Нефьодова звільнили через те, що "на митниці беруть хабарі. Нормальна людина, але їде контрабанда".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація