Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський у відеозверненні привітав українських військових з Днем Збройних Сил

Президент пообіцяв, що армія буде пріоритетом держави і після досягнення миру.

Президент України Володимира Зеленський 6 грудня оприлюднив відеозвернення, в якому привітав українських військовослужбовців та добровольців з їхнім професійним святом – Днем Збройних Сил України.

"Щодня, а особливо сьогодні, у День Збройних сил, кожен українець від усього серця каже вам: "Дякую". За вашу доблесть, хоробрість та витримку. За наші мирні міста, за наші мирні села, спокійний сон та мирне небо", – сказав президент.

Зеленський згадав, як складно було п'ять років тому. "Наша армія багато чого не мала. Але ми вистояли. Бо мали найголовніше – волю і непереможний дух, тому що захищаємо рідну землю. Сьогодні ми набагато міцніші. Ми загартовані, досвідчені і так само незламні", – сказав він.

Глава української держави зазначив, що "весь цивілізований світ бачить, що ми прагнемо миру", і додав, що "ми обов'язково повернемо наших людей та наші території".

Зеленський запевнив, що після досягнення довгоочікуваного миру потужне українське військо залишиться пріоритетом держави, "адже це – гарантія нашої свободи, нашої незалежності та самостійного розвитку квітучої України". 

"Ви дуже нам потрібні, і держава буде робити все, щоб ви це відчували", – сказав президент.

6 грудня Україна відзначає День збройних сил. Святкування відбуваються 26 рік поспіль. Це фактично професійне свято для 250 тисяч військових усіх видів військ: Сухопутних, Повітряних, Військово-морських сил, Десантно-штурмових військ та Сил спеціальних операцій. Також до складу ЗСУ входять такі підрозділи, як війська територіальної оборони, військова служба правопорядку, медична служба, капеланство, юридична служба та соціально-психологічна служба. 

Відео Українські зірки записали відеопривітання військовим з нагоди Дня ЗСУ

Привітання до Дня Збройних сил від зірок. На сторінці ООС з'явилося відеозвернення від відомих українських артистів, спортсменів та волонтерів. У коротких записах вони вітають захисників із професійним святом - Днем Збройних сил, його відзначають сьогодні.  

Українські зірки записали відеопривітання військовим з нагоди Дня ЗСУ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції