Зеленський з аеропорту попросив Уряд закрити борги по зарплатні перед лікарями і вчителями

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава держави не хотів їхати у закордонну поїздку з невирішеними проблемами.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Кабінету міністрів з тим, щоб швидко покрити борги із зарплат лікарям та вчителям. Про це він розповів у своєму відеозверненні в аеропорту.

"Мені сьогодні надіслали дуже багато приватних повідомлень з приводу того, що в деяких регіонах України наші лікарі і вчителі не отримували заробітну плати починаючи від вересня. Я розумію, що у нас новий уряд і дуже багато роботи, але це найважливіші і пріорітетні питання. Я дуже прошу, щоб уряд зібрався і вирішив позитивно і дуже швидко це питання", - заявив президент

Їду до наших добрих друзів та надійних союзників – у Естонію та Литву. Маємо обговорити протидію спільним загрозам зі Сходу та спільні можливості на Заході. Але не хочу залишати вдома гострі невирішені питання. Переконаний, що за найближчі два дні Кабмін погасить заборгованості із зарплати перед лікарям та вчителям.

Опубліковано Володимиром Зеленським Понеділок, 25 листопада 2019 р.

Він висловив сподівання, що уряд його почув. 

Нагадаємо, 14 листопада повідомлялося, що медики на Рівненщині перекрили магістраль Київ-Чоп з вимогою виплатити борги по зарплатам. 

Відео Без зарплат та з боргами: Державний естрадно-симфонічний оркестр нарікає на брак фінансування

З інструментами на вихід - так оцінюють свою долю музиканти Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України. Нещодавно вони заявили, що вже цієї п'ятниці їх можуть попросити з репетиційної бази, за яку колектив заборгував. Дирекція стверджує, що влада Києва надає їм недостатньо фінансової підтримки. Що з цього приводу думає Міністерство культури і чи будуть гроші - ТСН дізнавалась.    

Без зарплат та з боргами: Державний естрадно-симфонічний оркестр нарікає на брак фінансування

Залиште свій коментар

Вибір редакції