Зеленський за кермом автомобіля перевірив якість ремонту траси поблизу Маріуполя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент оглянув автодорогу після капітального ремонту.

Президент України Володимир Зеленський 29 жовтня оглянув дорогу Н-08 біля Маріуполя, яку нещодавно капітально відремонтували.

Про це повідомили на сторінці Офісу президента.

Президент України сів за кермо автомобіля і  сам проїхав дорогою, аби перевірити її якість.

"Ми вдячні всім, і робітникам, які встигли побудувати у ті терміни, які ми зазначили. За три місяці побудовано близько 130 кілометрів. Вся дорога – 200 кілометрів. 70 кілометрів цієї дороги будували 3 роки, а зараз за 3 місяці побудували 130 кілометрів дуже важливої траси Запоріжжя – Маріуполь. Якщо всі дороги ми будемо так будувати в країні, ми встигнемо за 4 роки, за чотири з половиною роки побудувати найважливіші траси нашої країни", – сказав Зеленський.

Ознайомлення Президента України Володимира Зеленського з результатом капітального ремонту автомобільної дороги Н-08.

Ознайомлення Президента України Володимира Зеленського з результатом капітального ремонту автомобільної дороги Н-08.

Опубліковано Офіс Президента України Вівторок, 29 жовтня 2019 р.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук зазначив, що у будівництві автошляху брали участь турецькі й українські компанії. Він додав, що поруч є порт, тому  вантажівкам, які їдуть туди, треба дотримуватися вагового режиму, щоб не розбити дорогу.

Зазначимо, що для металургійних підприємств, портів та української армії це чи не найважливіша транспортна артерія. Востаннє трасу ремонтували аж на початку 90-х. Останні 5 років дороги не стало взагалі – зерновози та військова техніка повністю знищили асфальт. Масштабна реконструкція почалась ще минулого року. На реконструкцію 200-кілометрової траси витратили близько 2,5 млрд доларів.

Відео Важливу для країни трасу Запоріжжя - Маріуполь обіцяють відремонтувати до середини жовтня

Для металургійних підприємств, портів та української армії - це чи не найважливіша транспортна артерія. Востаннє трасу ремонтували аж на початку 1990-х. Останні 5 років дороги не стало взагалі – зерновози та військова техніка повністю знищили асфальт. Масштабна реконструкція почалась ще минулого року.   

Важливу для країни трасу Запоріжжя - Маріуполь обіцяють відремонтувати до середини жовтня

Залиште свій коментар

Вибір редакції