Зеленський закликав заборонити проведення масових заходів та церковних обрядів через карантин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент попросив у релігійних лідерів поставитися з розумінням до таких дій.

В Україні на час карантину, запровадженого у зв’язку з можливим поширенням коронавірусу, можуть заборонити проведення масових заходів, зокрема і церковних.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час відеозвернення.

"Заборонити масові заходи за участю понад 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями. Лідерів усіх церков я дуже прошу з розумінням поставитися до цієї ситуації, коли є загроза людському здоров’ю та життю", - наголосив він, закликавши Кабмін ухвалити відповідне рішення.

Зеленський закликав призупинити роботу міжміського, міжобласного транспорту та метро

Президент України закликав призупинити роботу міжміського, міжобласного транспорту та метро... У своєму новому відеозверненні Володимир Зеленський розповів про низку невідкладних заходів, що допоможуть у боротьбі з коронавірусом.

Опубликовано ТСН Понедельник, 16 марта 2020 г.

Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони.

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції