Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський запитав дітей, що йому робити з тютюновими компаніями

Зеленський запитав дітей, що йому робити з тютюновими компаніями

Президент звернувся з проханням до школярів.

Президент України Володимир Зеленський розповів школярам про проблеми з тютюновими компаніями та запитав у них поради. Про це він заявив під час Всеукраїнського форумі "Україна зростає разом зі мною", куди він прийшов разом із першою леді Оленою.

"Тютюнові компанії з нами сперечаються. Ми хочемо підвищити податки на тютюн, на Icos, на електронні цигарки і вони кажуть, що ми зупинимо фабрики, по 20-30 тисяч в області людей залишаться без роботи". - розповів президент.

Зеленський запитав у дітей: "У вас є можливість підняти, і це перевірено Європою і Америкою, що зменшується кількість людей, які палять, коли піднімаються податки на тютюн. Але є ризик, що якісь люди втратять роботу. Щоб ви робили?".

"Мені здається треба дати зрозуміти молоді, що треба витрачати своє життя не на те, щоб псувати своє здоров’я, а витрачати його на щось краще і реалізовувати себе. А від паління краще не стане", - відповіла школярка.

Нагадаємо, міжнародна група компаній British American Tobacco призупинила роботу тютюнової фабрики "В.А.Т.-Прилуки". Відповідний лист компанія направила до Офісу великих платників податків ДФС. У зв’язку з припиненням виробництва "В.А.Т.-Прилуки" просить відкликати 25 млн акцизних марок і повернути 505 млн грн, сплачених за них. 

Невдоволення у тютюнової фабрики викликав законопроєкт №1049. Згідно з поправкою нардепа від "Слуги народу" Олександра Дубінського, компанії-виробники повинні будуть продавати сигарети оптовим компаніям за ціною, що не перевищує 80% від максимальної роздрібної ціни. У British American Tobacco зазначили, що ці поправки роблять тютюнове виробництво в Україні нерентабельним. 

До винесення в залу на голосування ця правка пройшла через комітет із питань фінансів, податкової та митної політики, і її підтримав голосуванням і публічно відстоює заступник голови комітету Андрій Холодов.

Відео Виробники тютюнових виробів оскаржуватимуть штраф на 6,5 мільярдів гривень

За рішенням Антимонопольного комітету за монополію вони мають сплатити 6,5 мільярдів гривень. На ринку одразу заговорили про те, що чималий штраф вплине на вартість сигарет у роздрібній торгівлі.  

Виробники тютюнових виробів оскаржуватимуть штраф на 6,5 мільярдів гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції