Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський запропонував Раді спростити надання українського громадянства тим, хто воює у ЗСУ чи втік з Росії

Відповідний законопроєкт вже подано на розгляд депутатів.

Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, спрямований на спрощення надання українського громадянства певним категоріям осіб.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Законопроєкт передбачає, що іноземці, які служать чи служили у лавах Збройних сил України за контрактом чи допомагали в забезпеченні національної безпеки та оборони, звільняються від обов'язку припинити іноземне громадянство при набутті громадянства України за умови складення ними присяги громадянина України.

Таку саму норму Зеленський пропонує застосувати і до громадян країни-агресора чи країни-окупанта, які зазнали переслідувань у своїй країні. Вони зможуть отримувати українське громадянство за умови  подання ними декларації про відмову від іноземного громадянства.

Документ також передбачає можливість подавати декларації про відсутність іноземного громадянства особами, які претендують бути прийнятими на державну службу, на службу до органів місцевого самоврядування, службу в правоохоронних органах тощо.

Нагадаємо, 26 жовтня віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що в Україні потрібно запровадити подвійне громадянство для українців з діаспори.

Відео Чи варто спрощувати процедуру отримання українського громадянства для росіян

Отримати українське громадянство деяким громадянам Російської Федерації незабаром буде простіше. Такий указ підписав президент України Володимир Зеленський. Передусім це стосується противників путінського режиму та людей, які захищали Україну зі зброєю в руках. Для чого потрібне нашій державі таке спрощення та чим їй це може зашкодити – Сніданок розбирався. 

Чи варто спрощувати процедуру отримання українського громадянства для росіян

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції