Зеленський запропонував скасувати візи для низки країн, громадяни яких часто лікуються в Україні

Зеленський запропонував скасувати візи для низки країн, громадяни яких часто лікуються в Україні

Президент України запропонував розвивати медичний туризм.

Президент Володимир Зеленський запропонував скласти перелік країн, з якими варто було б скасувати візовий режим задля розвитку медичного туризму в Україні.

Про це він заявив 3 серпня на нараді з питань розвитку медичного туризму у Трускавці на Львівщині, передає "Укрінформ".

Зеленський зазначив, що нині з України на лікування за кордон їде втричі більше людей, ніж приїжджають в Україну, тому питання розвитку медичного туризму досить актуальне.

"Ми можемо скласти перелік країн, громадяни яких часто приїжджають до України на лікування, з тим, щоб скасувати для них візовий режим, і звернутися до Міністерства закордонних справ (розглянути це питання - ред.). Особливо це стосується тих країн, громадяни яких зазвичай сюди приїжджають на лікування і оздоровлення і відчувають ці перепони у перетині кордону", - сказав Зеленський.

Зазначимо, що 3 серпня президент України Володимир Зеленський перебуває з робочою поїздкою у Львівській області. До цього під час візиту на Прикарпаття він запропонував місцевим бізнесменам виділити кошти на ремонт аеропорту та доріг.

Відео Зеленський запропонував бізнесменам Прикарпаття виділити гроші на ремонт аеропорту та доріг

Без звільнень минув перший візит президента на Прикарпаття. Натомість Володимир Зеленський шукав і, схоже, знайшов у бізнесменів гроші на ремонт Івано-франківського аеропорту, однієї дороги та зруйнованих чисельними повенями мостів. А заодно представив нового очільника області. Про деталі насиченого візиту – у сюжеті.  

Зеленський запропонував бізнесменам Прикарпаття виділити гроші на ремонт аеропорту та доріг

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів