Зеленський завітав до МВС для свідчення щодо стеження за ним і його командою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Команда кандидата в президенти стикнулася з щонайменше трьома випадками стеження за ними невідомими особами.

Володимир Зеленський свідчив у Національній поліції щодо стеження за ним. Кандидат у президенти завітав до МВС, щоб розповісти, як в Одесі під час гастрольного туру за командою "Кварталу 95" їздила одна й та сама машина. У команді Зеленського заявляють іще мінімум про два випадки - у Львові та Івано-Франківську. Кивають на СБУ, але в спецслужбі всі закиди відкидають.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Під час туру українськими містами команда кандидата не раз помічала, як одні й ті самі машини їх переслідували. Слідчим Нацполіції Зеленський розповів про випадок в Одесі. Коли він був там на зйомках Ліги сміху в лютому, його служба безпеки помітила сіре авто з тонованим склом.

Коли охорона Зеленського викликала копів, люди в машині спершу не хотіли навіть відчиняти вікно. Потім таки показали якийсь документ поліцейським і ті поїхали, не на камеру заявивши, що працює Служба безпеки України.   

Наприкінці лютого схожа ситуація відбулася в Івано-Франківську. Машина на хвості команди Кварталу, виклик поліції і жодних дій. Знову припущення про роботу СБУ.

ВідеоВолодимир Зеленський дав свідчення у Національній поліції щодо стеження за ним

Кандидат у президенти завітав до МВС, щоб розповісти, як в Одесі під час гастрольного туру за командою "Кварталу 95" їздила одна і та сама машина. Це випадок не єдиний. У команді Зеленського заявляють ще мінімум про два випадки - у Львові та Івано-Франківську. Кивають на СБУ, але у спецслужбі всі закиди відкидають. 

Володимир Зеленський дав свідчення у Національній поліції щодо стеження за ним

У Львові біля автобуса з командою Кварталу кола намотував невідомий у шапці. На відео видно, як чоловік ледь не півдня тупцюється на одному квадраті Львова і постійно комусь телефонує. На запити ТСН речниця Служби безпеки заявляла, що СБУ спостережень за жодним із кандидатів не веде. Навіть сьогодні охорона Зеленського помітила підозрілу машину. На цих фото - сірий Chevrolet припаркований біля Жовтневого палацу, де тривали знімання. Та сама машина, як стверджують у команді "Зе", тут була і кілька тижнів тому. Цікаво, що номери на цій машині взагалі зареєстровані на мотоцикл.

На допиті Зеленський перебував півтори години. Таємниця слідства забороняє йому розповідати подробиці розмови. 

Кандидат у президенти сподівається, що так само охоче співпрацюватимуть зі слідством і ті, хто таки вів стеження за ним.  

"Чекаємо і інших осіб, яких ми не можемо публічно звинувачувати. Чекаємо їх теж тут, із камерами", - зазначив він.

Нагадаємо, 4 березня поліція Києва виявила біля офісу кандидата у президенти Володимира Зеленського елементи апаратури для прослуховування.  Пізніше депутат Верховної Ради Антон Геращенко заявив, що апаратуру для прослуховування, яку знайшли під офісом Зеленського, без сприяння СБУ дістати неможливо. 4 березня СБУ підтвердила, що апаратура їх, але прослуховували вони не кандидата в президенти. Натомість сбівці звинуватили МВС у зриві таємної спецоперації

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

ВідеоПрезидентські рейтинги: Зеленський закріпив за собою лідерство – дослідження

До головних виборів країни лишилося 2 тижні. На початку тижня соцгрупа "Рейтинг" оприлюднила своє дослідження. І всі заговорили про зростання показників Юлії Тимошенко та зміцнення позицій Анатолія Гриценка. В середині тижня з’явилися результати опитування Центру соціальних та маркетингових досліджень "Социс".

Президентські рейтинги: Зеленський закріпив за собою лідерство – дослідження

Залиште свій коментар

Вибір редакції