Зеленський заявив, що до кінця своєї каденції добудує всі державні дороги

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Програма "Великого будівництва" триває на повну навіть під час карантину.

Президент Володимир Зеленський пообіцяв до кінця своє каденції добудувати всі державні дороги

Про це він заявив під час пресконференції 20 травня.

"Майже у дев'ять разів збільшимо кількість доріг, які ми побудуємо цього року, не зважаючи на економічну кризу і COVID-19. Наше завдання - побудувати всі державні дороги, які об'єднають країну. А це 25 тисяч пріоритетних доріг. До кінця своєї каденції (скільки вона там буде вирішує народ України) ми добудуємо всі державні дороги", - сказав президент.

Він також заявив, що добудують і місцеві дороги. "Я хотів в би бути президентом, якого запам'ятають - за якого в Україні побудували дороги", - сказав Володимир Зеленський. 

За його словами, програма "Великого будівництва" триває на повну. Через карантин, спричинений пандемією коронавірусу, згортання великих програм не відбудеться. Зокрема, будуються дитсадки, школи. Утім, через коронавірус зупинилося відновлення приймальних відділень у лікарнях. 

Як повідомлялося, програма "Велике будівництво" допоможе працевлаштувати українців та дозволить створити 170 тисяч нових робочих місць. Утім, зміни до державного бюджету передбачають зменшення видатків на ремонт та будівництво доріг від 71,9 млрд грн до 70,8 млрд грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції