Зеленський збільшив відрив від Порошенка та Тимошенко - опитування SOCIS

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

77,4% українців стверджують, що обов’язково будуть голосувати на виборах президента.

Згідно з результатами свіжих нових соцопитувань трійка головних претендентів на перемогу під час виборів 31 березня залишається незмінною. Рейтинг симпатій українців очолює Володимир Зеленський, друге місце з відривом більше ніж 10% посідає чинний президент Петро Порошенко, третя - лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Про це свідчать результати опитування проведеного центром SOCIS.

Серед тих, хто візьме участь у голосуванні та визначився зі своїм вибором, найбільшу підтримку має Володимир Зеленський (29,64%). Друге місце посідає Петро Порошенко – 19,19%. За Юлію Тимошенко готові відати голоси 13,77% респондентів. За Юрія Бойка готові проголосувати 9,96%, за Анатолія Гриценка 8,99%, Олега Ляшка – 5,91%.

У порівнянні з результатами дослідження SOCIS за лютий, Зеленський збільшив підтримку на 4,94% (у лютому за нього готові були віддати голоси 24,7% респондентів), Порошенко залишився приблизно на тому самому рівні (було 19,2%), 2,13% голосів втратила Тимошенко, ще у лютому за її кандидатуру готові були проголосувати 15,9% опитаних.

Загалом, близько 25,7% виборців на даний момент ще не знають, за кого голосувати (серед тих, хто піде на вибори). Водночас близько 77,4% українців стверджують, що обов’язково будуть голосувати на майбутніх виборах президента 31 березня. Вагаються у своїх намірах прийти на виборчі дільниці в день голосування 12,1% опитаних. Близько 10,6% респондентів впевнені, що не будуть голосувати.

Дослідження проводилося від 9 до 14 березня. Вибірка: 2 000 повнолітніх респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей).

Статистична похибка дослідження: +/– 2,1%. Опитування проводилося шляхом особистого формалізоване інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання респондента.

Варто зазначити, що співзасновником центру SOCIS є колишній голова фракції БПП у Верховній Раді, а нині політтехнолог та головний стратег передвиборчої кампанії Петра Порошенка Ігор Гринів. 

Нагадаємо, згідно з опитуванням групи "Рейтинг" Володимир Зеленський очолює рейтинг кандидатів на пост президента України. Колишній прем’єр-міністр, лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко посідає друге місце з результатом 18,8%, а Петро Порошенко – 17,4%.

ВідеоПрезидентські рейтинги: Зеленський закріпив за собою лідерство – дослідження

До головних виборів країни лишилося 2 тижні. На початку тижня соцгрупа "Рейтинг" оприлюднила своє дослідження. І всі заговорили про зростання показників Юлії Тимошенко та зміцнення позицій Анатолія Гриценка. В середині тижня з’явилися результати опитування Центру соціальних та маркетингових досліджень "Социс".

Президентські рейтинги: Зеленський закріпив за собою лідерство – дослідження

Залиште свій коментар

Вибір редакції