Зеленський знову отримав найбільше симпатій українців під час соцопитування. Порошенко – другий

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Трійка лідерів залишається незмінною.

Кандидат у президенти та артист Володимир Зеленський за підрахунками соціологів посідає перше місце серед підтримки українців на посаду президента.

Про це свідчать результати опитування соціологічної служби Центру Разумкова.

За підрахунками соціологів, Зеленського готові підтримати 19% усіх опитаних, хто планує взяти участь у виборах та 17,5% усіх опитаних. На другому місці з 16,8% (13,1% усіх опитаних) розташувався чинний президент Петро Порошенко. Трійку лідерів замикає лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко 13,8% (11,5% усіх опитаних).

У регіонах за Зеленського мають намір голосувати від 13% опитаних на Заході до 22% на Півдні, рівень підтримки Тимошенко — від 8% на Сході країни до 15% — у Центрі. За Порошенка частіше готові віддати свої голоси жителі Заходу (17%) і Центру (16%) країни порівняно з Півднем (6%) і Сходом (8%), тоді як Бойко, навпаки, насамперед може розраховувати на підтримку жителів Сходу (13%) і Півдня (10%) — у Центральному і Західному регіонах за нього готові проголосувати лише відповідно 3% і 1% опитаних.

У другому турі виборів Володимир Зеленський перемагає як Петра.Порошенка (відповідно 32,2% і 19,1% серед усіх респондентів), так і Юлію Тимошенко (28,7% усіх опитаних готові проголосувати за Зеленського, 18,6% — за Тимошенко). У випадку ж виходу до другого туру Юлії Тимошенко та Петра Порошенка обоє мають рівні шанси на перемогу — різниця відсотків, які отримує кожен з цих кандидатів, статистично не значуща (відповідно 22,4% і 20,0%).

соцопитування
Центр Разумкова

Загальнонаціональне дослідження проведене від 7 до 14 лютого 2019 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. 

Про кандидатів, яких зареєструвала ЦВК та які візьмуть участь у виборах, читайте за посиланням.

ВідеоСоцопитування підтверджують зростання популярності Зеленського

КМІС оприлюднив свіже опитування, яке провели з 31 січня по 10 лютого цього року. Якби вибори президента України відбувалися на початку лютого, симпатії виборців розподілилися б так. Найбільше відсотків готові були б віддати голоси за Володимира Зеленського. На другому та третьому місці опинилися б чинний президент та Юлія Тимошенко.

Соцопитування підтверджують зростання популярності Зеленського

Залиште свій коментар

Вибір редакції