Зеленський звернувся до українців та змінив обкладинку у Facebook з нагоди Дня пам’яті та примирення

Зеленський звернувся до українців та змінив обкладинку у Facebook з нагоди Дня пам’яті та примирення

УНІАН

8 травня Україна разом зі світом вшановує пам’ять жертв Другої світової війни.

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців та змінив обкладинку на своїй сторінці у Facebook з нагоди Дня пам’яті та примирення.

Так, глава держави 8 травня розмістив у Facebook зображення з червоними маками та написом "1939-1945 Ніколи знову".

"Коли говоримо "ніколи знову", маємо на увазі передусім дуже конкретне "ніколи не забути". Тому й відзначається в багатьох країнах цей День – пам'яті та примирення. І в нас це не на заміну 9 Травня, а для того, щоб зберегти й зрозуміти історію повніше. Бо вона – спільна, одна на всіх у світі. Щоб ніколи не забути, що нацизм був абсолютним злом. І будь-хто з тих, хто намагається виправдовувати його, заслуговує лише на засудження", - зазначив Зеленський.

Він також наголосив, що українці воювали разом з десятками народів проти нацизму, а Друга світова стала найстрашнішою в історії людства.

"Ніколи не забути, що Друга світова стала найстрашнішою в історії людства. Тому були створені міжнародні інституції та правила для підтримки глобального миру. Поважати їх – обов'язок усіх людей, а особливо – очільників держав та інших політиків. Та щоб ніколи не забути, що мир втрачається надзвичайно легко. І це справжнє щастя, коли вдається його відновити", - зауважив президент України.

Варто зазначити, що 8 травня Україна разом зі світом вшановує пам’ять жертв Другої світової війни.