Зеленський звільнив начальника Генштабу ЗСУ та командувача ООС

Зеленський звільнив начальника Генштабу ЗСУ та командувача ООС

Associated Press

Високих посад позбулося троє високих чинів Збройних сил України.

У середу, 28 липня, президент України Володимир Зеленський ухвалив рішення про зміну начальника Генерального штабу Збройних Сил України, командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ та командувача Операції об'єднаних сил.

Як повідомили у пресслужбі глави держави, з посад звільнено Сергія Корнійчука, Євгена Мойсюка та Володимира Кравченка.

Про причини звільнення у повідомленні не йдеться. Володимир Зеленський лише наголосив на тому, що ефективна взаємодія між командирами та керівниками всіх рівнів є основою для успішного функціонування сфери оборони та сектору безпеки.

“Після проведених ротацій та заміни командирів і керівників як в армії, так і в Міністерстві оборони, очікую системнішої роботи та розуміння кожним бійцем нашої армії перспективи розвитку Збройних Сил загалом”, – заявив глава держави.

Також у пресслужбі президента повідомили, що начальником Генерального штабу Збройних Сил України призначено Сергія Шапталу, а новим командувачем Операції об’єднаних сил став Олександр Павлюк.

Нагадаємо, раніше з посади головнокомандувача Збройних сил України було звільнено Руслана Хомчака. Таке рішення ухвалив президент України Володимир Зеленський 27 липня.

Новини України: Зеленський відправив головнокомандувача ЗСУ Хомчака у відставку

Новини України: Зеленський відправив головнокомандувача ЗСУ Хомчака у відставку
Наступна публікація