Зеленського привітали з Днем Незалежності королева Єлизавета і Трамп

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Трамп наголосив, що підтримка з боку США суверенітету й територіальної цілісності України в рамках міжнародно визнаних кордонів є незмінною.

З нагоди Дня Незалежності України президента Володимира Зеленського привітала низка лідерів країн світу, зокрема, президент США Дональд Трамп та королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

Як повідомляє пресслужба президента України, Трамп наголосив, що підтримка з боку США суверенітету й територіальної цілісності України в рамках міжнародно визнаних кордонів є незмінною.

"Протягом наступного року Сполучені Штати Америки працюватимуть у партнерстві з владою та народом України заради просування реформ, які є надзвичайно важливими для успіху України, включно з реформами в царині верховенства права й боротьби з корупцією, зміцненням демократичних інституцій та сприянням економічному зростанню. Українська нація має втілити свій величезний потенціал, і Сполучені Штати пишаються тим, що є партнером і підтримують Україну на цьому шляху змін", – зазначив у своєму вітанні американський президент.

Також привітання з Днем Незалежності України надійшло від Королеви Великої Британії Єлизавети ІІ.

"З великою радістю надсилаю Вашій Високоповажності свої привітання з нагоди Вашого національного свята, разом з найкращими побажаннями щастя та процвітання народу України у прийдешні роки", – сказано в тексті.

Нагадаємо, також привітання з нагоди Дня Незалежності Зеленський отримав від президента Франції Еммануеля Макрона.

Відео Якою буде урочиста хода на цьогорічний День Незалежності

Підготовка повним ходом! До Дня Незалежності лишилося всього два дні, тож мережа вже рясніє подробицями майбутніх урочистостей у столиці. Що чекає на нас під час Ходи Гідності 24 серпня – деталі просто зараз у Сніданку. 

Якою буде урочиста хода на цьогорічний День Незалежності

Залиште свій коментар

Вибір редакції