Зеленського просять розірвати договір з УПЦ МП про оренду Києво-Печерської лаври і передати її ПЦУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідна петиція набрала необхідну кількість голосів.

Президента України Володимира Зеленського просять розірвати договір оренди із УПЦ МП стосовно оренди Києво-Печерської лаври та передати святиню Православній церкві України.

Відповідна петиція на сайті президента набрала необхідні 25 тисяч голосів.

"Цілком справедливо, щоб духовну святиню використовувала православна конфесія, яка визнана православним світом автокефальною православною церквою на території України. Своєю чергою, Українська православна церква Московського патріархату не є автокефальною православною церквою на території України. Крім того, високі церковні ієрархи Української православної церкви Московського патріархату були неодноразово помічені у висловлюваннях та діях, спрямованих проти українського народу", - зазначають автори петиції.

Сама петиція була зареєстрована 15 квітня, а її автором зазначений Олексій Кравчук. Оскільки вона набрала необхідні 25 тисяч голосів, тепер її має розглянути президент та надати відповідь.

Водночас 27 квітня на сайті ОП була зареєстрована і петиція, яка закликає президента не розривати цей договір оренди. Її підписали понад 6 тисяч людей. 

Нагадаємо, предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній заявив, що не відвідує Києво-Печерську лавру, аби не було провокацій. Митрополит впевнений, що з часом у Лаврі вирішать приєднатися до помісної церкви та зазначив, що не збирається чинити тиск.

Відео Вірус у лаврі: скільки в Україні хворих священників

За останньою інформацією, кількість тих, хто перехворів, наблизилася до двох сотень. Водночас в Україні залишилася тільки одна Лавра Московського патріархату, яку досі не закрили на карантин. Більше про коронавірус в Україні 

Вірус у лаврі: скільки в Україні хворих священників

Залиште свій коментар

Вибір редакції