Зеленського українці підтримують найбільше, за ним одразу Порошенко та Тимошенко – рейтинг SOCIS

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Центр SOCIS провів опитування симпатій українців на президентських виборах.

Згідно з результатами свіжих соцопитувань трійка головних претендентів на перемогу під час виборів 31 березня залишається незмінною. Рейтинг симпатій українців очолює комік Володимир Зеленський, на другій сходинці розташувався чинний президент Петро Порошенко, третя - лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Про це свідчать результати опитування проведеного центром SOCIS.

Близько 71% українців стверджують, що обов’язково будуть голосувати на майбутніх виборах президента України у березні. Вагаються у своїх намірах прийти на виборчі дільниці в день голосування 20% опитаних. Всього близько 9% ствердно заявляють, що не будуть голосувати.

Серед тих, хто візьме участь у голосуванні та визначився зі своїм вибором, найбільшу підтримку має Володимир Зеленський (24,7%). Друге місце посідає Петро Порошенко – 19,2%. За Юлію Тимошенко готові відати респонденти 15,9% своїх голосів. За Юрія Бойка готові проголосувати 10,7%, за Анатолія Гриценка та Олега Ляшка – 6,9% та 6,5% відповідно.

Социс
socis

Загалом рівень підтримки кандидатів серед тих громадян, які визначилися зі своїм вибором та обов'язково підуть на вибори, має такий вигляд:

СОЦИС
socis

Під час дослідження респондентам також було запропоновано зробити свій власний прогноз того, хто стане наступним президентом України (запитання: "Скажіть, а хто з наступних кандидатів, на Вашу думку, переможе?")

Найбільш ймовірним переможцем на президентських виборах респонденти вважають Порошенка – 23,9%. Перемогу Тимошенко прогнозують 16,3% опитаних, а Зеленському –12,5%. В перемогу решти кандидатів респонденти вірять неохоче, жоден з кандидатів не отримує показники вищі за 5%.

Близько третьої частини опитаних (32,2%) ще не змогли визначитись з тим, хто саме стане наступним президентом України. 

Центр соціальних та маркетингових досліджень «Социс» провів загальнонаціональне дослідження від 8 до 18 лютого 2019 року.

Вибірка: 2 000 респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Вибірка репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та область проживання.

Статистична похибка дослідження: +/– 2,1%. 

Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання респондента.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. 

Про кандидатів, яких зареєструвала ЦВК та які візьмуть участь у виборах, читайте за посиланням.

ВідеоУ МВС обіцяють, що кожен виборчий округ у день голосування буде під охороною

Для цього вже розробили так звані "дорожні карти". За допомогою них можна буде дізнатися, які сили будуть задіяні на виборах, та де саме вони працюватимуть. Мовиться не лише про патрульну поліцію, а й управління захисту економіки та інші підрозділи МВС. 

У МВС обіцяють, що кожен виборчий округ у день голосування буде під охороною

Залиште свій коментар

Вибір редакції