Земельний конфлікт на Київщині

На Київщині селяни намагаються відстояти землю, яку в них начебто намагаються відібрати.

Бориспіль
УНІАН
У разі невиконання їхніх вимог селяни погрожують заблокувати Бориспільську трасу.
Селян, у яких хочуть відібрати землю, підтримала обласна прокуратура. На захист ошуканих пайовиків стали й окремі політики. Поки що правда на боці селян, але вони кажуть: якби не зацікавлення з боку політиків, суди їм не подолати. 

Представники блоку Юлії Тимошенко привезли селянам рішення трьох судів. Проте ще кілька тижнів тому вони не могли усвідомити, як суд демократичної держави може забрати їхню законну землю й передати іншому власнику.

Представники опозиції кажуть, що за організаціями, які хотіли забрати землю, стоїть банк "Хрещатик", а його контролюють люди з Партії регіонів.

97-го року мешканці сіл Щасливе, Гора і Проліски прокинулися заможними. Після розпаювання вони стали власниками ласих шматків землі. Менше десяти кілометрів від Києва і біля відомої Бориспільської траси. Але на початку нинішнього року, за рішенням Бориспільського міського районного суду, знову збідніли. Усвідомлюючи, що втрачають, люди спорудили барикади: "Я вважаю, що цю проблему судами не вирішити, бо тут стоїть великий капітал і не мільйони, а мільярди доларів за цим стоять. Тому простим людям цю землю так просто не віддадуть".

Ринкова ціна землі у цому районі - п’ятнадцять тисяч доларів за сотку. Вартість тисяча вісімсот двох паїв - більше мільярда. Наразі селяни кажуть: якщо їм не вдасться досягти справедливості правовими методами, - вони перекриють Бориспільську трасу.

ВідеоЗемельні баталії на Київщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: