Земля в Києві роздається чесно?

Блок Черновецького в Київраді впевнений у прозорості процедури виділення землі, що існує в столиці.

Черновецький-Басс
Команда Леоніда Черновецького, попри численні критичні заяви, впевнена у своїй правоті. (Фото: kmv.gov.ua)
Співголова фракції Блоку Леоніда Черновецького в Київській міській раді Алла Шлапак переконана, що запроваджена нині процедура прийняття земельних рішень буде підтримана міським депутатським корпусом наступних каденцій. 

Як повідомила прес-служба Київради, про це вона сказала сьогодні, 18 жовтня, в інтерв’ю журналістам.
 
"Сьогоднішнє пленарне засідання стало революційним. Я переконана, що запроваджена нами процедура прийняття земельних рішень буде підтримана міським депутатським корпусом наступних каденцій”, - підкреслила Шлапак.
 
За її словами, “всі побачили, що з обличчя опозиції зірвано маску цинізму, що вона втратила можливість безпідставно звинувачувати депутатську більшість та маніпулювати громадською думкою”. 

“Кияни пересвідчилися, що за кожною ділянкою стоять конкретні люди, які роками оббивали пороги колишньої столичної влади, щоб реалізувати своє право на землю”, - наголосила Шлапак.
 
Вона також нагадала, що Блок Леоніда Черновецького звернувся до представників опозиційних фракцій із закликом припинити деструктивну діяльність та ігнорування роботи постійних комісій.

"Досить вже передвиборної мітинговщини. Сьогодні ви бачили, які проекти і запити вносились опозицією. Все мало політичне забарвлення. Але кияни вимагають від міських депутатів господарських рішень, а не політиканства”, - підкреслила співголова фракції Блоку Леоніда Черновецького в Київраді. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: