Землю на півдні Криму вперше виставили на відкриті торги

Радмін Криму до 8 жовтня продасть на земельних торгах три ділянки на південному узбережжі. ЗМІ звернули увагу, що вартість землі значно занижена.

Рада міністрів Криму анонсувала перші в АРК відкриті земельні торги, на які будуть виставлені 3 ділянки рекреаційного призначення на Південному березі півострова.

За словами голови Республіканського комітету із земельних ресурсів Олександра Чабанова, торги відбудуться не пізніше 8 жовтня.

На засіданні 31 серпня Радмін Криму затвердив проекти землеустрою трьох призначених для реалізації ділянок, які раніше були включені до переліку територій, що підлягають продажу на земельних торгах.

"У середу, 8 вересня, ця постанова буде опублікована. Після цього протягом 30 днів ми проведемо аукціон", - сказав Чабанов.

За повідомленням прес-служби, найбільшим лотом торгів стане ділянка площею 22 га на території Симеїзської селищної ради. Її стартова ціна становитиме 5,2 мільйона гривень (близько 660 тисяч доларів). Дві ділянки на території Гурзуфської селищної ради площею 2,4 га і 0,75 га будуть виставлені на торги за ціною 670 і 207 тисяч гривень (85 тисяч і 26 тисяч доларів) відповідно.

За словами прем'єр-міністра Криму Василя Джарти, на земельному аукціоні будуть продані не просто території, а "майданчики для реалізації готових інвестиційних проектів".

"Та структура чи той підприємець, хто придбає ці ділянки, отримає всі дозвільні документи для реалізації інвестиційного проекту. Покупець буде розуміти, що саме він збудує, буде впевнений, що цей об'єкт буде затребуваний, і що рішення про виділення йому землі не буде скасовано", - пояснив Джарти.

Водночас ЗМІ звернули увагу, що у вільному продажу на спеціалізованих інтернет-сайтах земля на ПБК коштує значно дорожче. Наприклад, ділянка в тому ж Гурзуфі площею 0,6 га під будівництво індивідуального житла з усіма техумовам продається за 2,5 млн доларів.

Читайте також:

Мер Ялти подарував Філіпу Кіркорову землю в Криму

Крим незабаром може стати островом

Кримський прем'єр пообіцяв відібрати землю в татар

Прем'єр Криму влаштував грандіозний розпродаж елітної землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: