Зерно залишимо собі

Кабмін доручив терміново розробити і подати на розгляд уряду проект постанови про припинення експорту зерна.

Кабінет Міністрів України доручив Міністерству економіки і Міністерству аграрної політики терміново розробити і подати на розгляд уряду проект постанови про припинення експорту зерна до завершення формування державних і регіональних запасів зерна в розмірах, встановлених Кабміном на 2007-2008 маркетинговий період.

Цією ж постановою Кабмін доручив Міністерству аграрної політики, Міністерству з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерству економіки, Міністерству фінансів до 18 червня визначити фактичні збитки від посухи.

Кабмін відзначає надзвичайну ситуацію в зв'язку з посухою в 10 регіонах: Криму, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Запорізькій, Кіровоградській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській і Черкаській областях.

Вчора, 3 червня, Прем'єр-міністр України Віктор Янукович в інтерв'ю журналістам не виключив відновлення введення квот на експорт зерна у зв'язку зі складною ситуацією в сільському господарстві внаслідок несприятливих погодних умов.

16 травня 2007 року Кабінет Міністрів України відмінив квоту на експорт пшениці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: