Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Згуладзе назвала "вибірковим правосуддям" вирок для скандального водія BMW

Чиновниця висловила підтримку поліцейським і прокоментувала рішення суду.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе вважає вибірковим правосуддям рішення суду щодо водія BMW Ростислава Хропачевского, за яким у ніч на 7 лютого столичні поліцейські влаштували погоню.

Про це вона заявила відповідаючи на запитання журналістів ТСН.

"Як посадова особа, я не буду коментувати це рішення, тому що завжди є межа, за яку посадова особа не повинна переступати, коли ми говоримо про іншу гілку влади - судову. Я боюся, що якщо я скажу, то скажу що дуже жорстке. Так що, як громадянин, я можу собі це дозволити. Це рішення бентежить, і не тому, що в одному випадку поліцейський вже в ізоляторі, а інший учасник інциденту - випущений під домашній арешт. Бентежить феномен, який більше цього одного інциденту. Це вибірковість правосуддя. Це відсутність стандарту правосуддя, що провокує питання політизації цього конкретного справи й інші неприємні думки, які приходять в голову", - зазначила вона.

Занепокоїло заступницю міністра і безкарність.

"Некараність – це другий сигнал, який таке рішення може дати частини населення, яке важко підкоряється закону. Ми не повинні недооцінювати небезпеку, яка може нести такий сигнал. І недооцінюйте сигнал і поліції, нової поліції, яка поки тільки навчилася ходити, вони завтра повинні навчитися бігати. І відрізати їм крила зараз такими сигналами – це дуже небезпечно для країни", - додав чиновниця.

Також Ека Згуладзе не залишила без уваги поліцейських, вона висловила їм підтримку і пообіцяла підтримку у разі продовження їхньої хорошої роботи.

Нагадаємо, водій BMW Ростислав Хропачевский, за яким в ніч на 7 лютого столичні поліцейські влаштували погоню, яка призвела до загибелі пасажира, відпущений Голосіївським судом Києва під особисте зобов'язання.

Відео Згуладзе прокоментувала рішення суду, який відпустив водія BMW

Залиште свій коментар

Вибір редакції