Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Згуладзе закликала українців не довіряти поліції й суворо її оцінювати

Вона зазначає, що правоохоронців треба судити за справами.    

Перший заступник міністра внутрішніх справ Катерина Згуладзе закликала українців оцінювати роботу поліції не за словами, а за справами.

Про це вона сказала на колегії Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції за участю прем'єр-міністра Арсенія Яценюка й послів "Великої сімки", повідомляє Українська правда.

"Якщо не буде змінюватися вся кримінальна юстиція, уже час – ми потонемо. Уся кримінальна юстиція, починаючи з Мінюсту, ювенальної юстиції… Але, насамперед, прокуратура, СБУ, суди, НАБУ", - наголосила Згуладзе.

Вона також висловила подяку за довіру керівництву країни й міжнародним партнерам, і за позитивні оцінки й надії на поліцію – громадянам.

"Але саме через ті успіхи, які в нас є, я хочу попросити вас про дещо дивне. Не довіряйте нам. Особливо не довіряйте словам. Судіть нас за справами й суворо", - заявив заступниця голови МВС.

"І не треба боятися фрустрації, - звернулася вона до співробітників. - Тому що, можливо, фрустрація – це єдина енергія, яка може рухати наші реформи вперед. Бо ніхто не прагне щось змінювати, коли все добре чи є шанс перечекати, перегрупуватися", - наголосила Згуладзе.

"Я не закликаю до анархії. Це загубить цю країну… Нам потрібні Майдани – сотні, у кожній із наших установ", - додала вона.

За її словами, в усіх структур є "чудові плани", які можливо втілити. "І ця вимоглива енергія, яка буде виходити від громадян України, нам лише допоможе", - сказала Згуладзе.

Нагадаємо, в травні 2015 року Верховна Рада ухвалила закон про створення Національної поліції в Україні. Згідно із законом, національна поліція є центральним органом виконавчої влади, до складу якого входять кримінальна і патрульна поліція, органи досудового розслідування, поліція охорони, спеціальна поліція і поліція особливого призначення.

16 вересня були ліквідовані всі територіальні підрозділи МВС.

4 листопада грузинську реформаторку Хатію Деканоїдзе призначили очільницею Національної поліції України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції