Зґвалтована на Миколаївщині дівчина поводилася пристойно і на хлопців не вішалася - подруга

Дата публікації
Перегляди
5828
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зґвалтована на Миколаївщині дівчина поводилася пристойно і на хлопців не вішалася - подруга

Палату Ірини охороняє СБУ

Постраждалу чекає складне лікування, в обличчя їй мають вставити титанові пластини.

На потерпілу від зґвалтування Ірину Крашкову очікує ще кілька операцій, зокрема - з відновлення кісток обличчя. Попереду в неї тривале лікування, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Нині палату, де лежить Ірина, охороняє СБУ. Керівництво лікарні журналістів всередину не пускає. Потерпіла теж попросила її не турбувати, бо втомилась і хоче якомога швидше все забути.

Поруч з нею весь час її сестра. За її словами, Ірина почувається краще, вже може вставати з ліжка, самостійно їсти і щиро дякує людям за підтримку.

Сестри кажуть, про зґвалтування розповіли на всю Україну, аби справу не зам'яли, але не сподівалися, що на захист потерпілої вийде так багато людей.

"Я хочу сказати всім людям, подякувати, щиро подякувати, що вони нас не кинули в біді, що вони нас зрозуміли і ... спасибі!" - каже сестра потерпілої Наталя Крашкова.

Вдома на Ірину чекає 10-річний син, якого вона виховує сама, та хвора 70-річна мама.

У Врадіївці кажуть, що на місці Ірини могла опинитися будь-яка дівчина. Сама ж Ірина поводилася пристойно і на хлопців не вішалася, запевняє її подруга.

"Всі збираються на дискотеку в 11, 12, може пізніше, а розходяться о 3-й ранку, о 4-й ранку, як кому зручно. Вона порядно себе поводила", - запевнила подруга потерпілої Вікторія Федонюк.

"О 10-й годині, об 11-й повертатися з центру - це нормально. У нас багато хто ще у цей час гуляє. Це не говорить про те, що вона гуляща, чи, як говорять, алкоголічка", - додала Федонюк.

На Ірину ще чекає складне лікування. Вона вже перенесла одну операцію. Після того, як стан жінки покращиться, їй на обличчя мають вставити титанові пластини.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

На жертву зґвалтування у Врадіївці чекає ще кілька операцій

На жертву зґвалтування у Врадіївці чекає ще кілька операцій

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5828
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація