Сьогодні дівчину вже не будуть оперувати - дадуть відпочити після транспортування до Донецька.
Зґвалтована Оксана Макар, яку у п'ятницю, 16 березня, доправили до лікарні Донецька, знаходиться у тяжкому стані, повідомляє ТСН.
У словах лікаря Еміля Фісталя, що провів операцію Оксані Макар у Миколаєві та вже оглянув дівчину в опіковому центрі, оптимізму мало.
"Поки прогноз теж залишається без визначеності, сумнівний, враховуючи і тяжкість стану, ще й транспортування, яке небайдуже, але іншого в нас виходу не було. Ми повинні були забрати, і я сподіваюся, що це правильний вибір, тим більше, ми її сьогодні вже прооперували", - розповів Фісталь.
За словами керівника опікового центру, найближчі дії лікарів спрямовані на виведення токсинів з організму покаліченої дівчини та підтримання життєдіяльності її внутрішніх органів.
Сьогодні Оксану Макар вже оперувати не будуть - їй дадуть відпочити після транспортування.
Варто зазначити, що Оксана опинилась в руках одних із найкращих фахівців, що надають допомогу хворим із опіками. Донецький опіковий центр Інституту невідкладної та відновної хірургії вже багато років рятує життя потерпілим від опіків, особливо шахтарям після аварій.