Зґвалтування 26-річної дівчини у Кагарлику: у ДБР розповіли нові подробиці резонансної справи

Зґвалтування 26-річної дівчини у Кагарлику: у ДБР розповіли нові подробиці резонансної справи

Фото: Національна поліція Київської області

У справі також з'явилися і нові потерпілі.

Заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков розповів про виявлені нові епізоди та хід розслідування справи щодо зґвалтування 26-річної дівчини поліцейськими у Кагарлику.

В ефірі телеканалу "Україна 24" він повідомив, що воно може бути завершене вже у жовтні.

"Чотирьом особам пред'явлено повідомлення про підозру, проведені всі експертизи, слідчі планують завершити розслідування вже в жовтні цього року. Досі розслідували, тому що виявлялися нові епізоди. Більше того, виявлялися нові речові докази – і протигаз, і спеціальні знаряддя, які проходили генетичні експертизи, встановлювали приналежність…" – повідомив Бабіков.

Він також зазначив, що у справі з'явилися і нові потерпілі. "Коли відбувся розголос, почали до ДБР звертатися люди, які зазнали тортур. Від того кримінальне провадження почало розширюватись… Коли побачили, що це не один і не два випадки, вже необхідно було слідчим дати оцінку діяльності керівника підрозділу. Це також потребувало додаткового збору доказів", - наголосив заступник директора ДБР.

Нагадаємо:

  • У місті Кагарлик Київської області 25 травня внутрішня безпека Нацполіції затримала двох поліцейських місцевого відділення за підозрою у зґвалтуванні 25-річної дівчини.
  •  У Державному бюро розслідувань розпочали розслідування та оголосили підозру 29-річному оперативнику Сергію Сулимі та 35-річному начальнику сектору кримінальної поліції відділення Миколі Кузіву.
  •  26 травня обом поліцейським обрали запобіжний захід на два місяці у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
  • 22 червня Апеляційний суд м. Києва розглянув апеляційні скарги адвокатів підозрюваних щодо зміни останнім запобіжного заходу і ухвалив рішення залишити колишніх копів під вартою.
  • 25 червня відбулася перша прессконференція щодо резонансної справи: що розповіли адвокати постраждалої та сама потерпіла.

Зґвалтування у Кагарлику: Маша Єфросиніна розповіла, як просувається справа

Зґвалтування у Кагарлику: Маша Єфросиніна розповіла, як просувається справа

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Перезавантаження ДБР
Наступна публікація