Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зґвалтування у Кагарлику: адвокатка потерпілої розповіла про її стан

Зґвалтування у Кагарлику: адвокатка потерпілої розповіла про її стан

За словами Олени Сотник, потерпілій зараз психологічно дуже важко.

Нова адвокатка потерпілої, яку зґвалтували у Кагарлику, розповіла про стан жінки. Потерпіла від свавілля поліцейських-ґвалтівників наразі потребує термінової допомоги психолога та охоронців.

Про це розповіла адвокатка Олена Сотник, вона додала, що жінка зараз перебуває вдома. Її виписали з лікарні, передає 24 канал.

За словами Сотник, потерпілій зараз психологічно дуже важко.

"Як жінка я вважаю, що вона перебуває у складному психологічному стані. Якнайшвидше з нею почне працювати дуже якісний психолог. Я сподіваюся, що їй найближчим часом стане краще", – запевнила Сотник.

Великою проблемою, за словами адвокатки, є відсутність охорони для потерпілої, яку мали надати правоохоронці. Саме через це жінка та її рідні живуть у страху, адже через погрози бояться навіть вийти на вулицю.

"Ті постанови про забезпечення заходу ходять з одного відомства в інше. Цілодобову персональну охорону поліція нібито не може забезпечити. Дуже багато питань, про які ми будемо публічно говорити і вимагати забезпечення охорони для свідка, який сьогодні є у загрозі та небезпеці", – заявила Сотник.

Олена Сотник розповіла, що спочатку хотіла просто запропонувати адвокату потерпілої допомогу, аби вести справу разом. Однак той не захотів виходити на зв'язок.

"Він достатньо серйозно блокував вихід на зв'язок. Ба більше, до Нелі доступ був серйозно обмежений. Ніхто з адвокатів, які б хотіли їй допомогти, не могли жодним чином з нею поговорити. Це викликало підозри", – розповіла адвокатка.

Саме тому Олена Сотник разом з іншими адвокатками об'єдналися та вирішили допомогти жінці, яка постраждала. Вона додала, що попередній адвокат не подавав жодних клопотань.

"Ми будемо звертатися до слідства з низкою клопотань щодо додаткових слідчих дій, доказів та експертиз. Також будемо клопотати про її допит на поліграфі і фіксувати її покази в суді", – зазначила Сотник.

Нагадаємо, новим адвокатом постраждалої від дій правоохоронців дівчини у Кагарлику Київської області стала колишня народна депутатка від партії "Самопоміч" Олена Сотник. Адвокат, який раніше захищав інтереси постраждалої, Євген Мельниченко, 21 червня повідомив, що більше не є захисником потерпілої.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції