Зґвалтування у Кагарлику: ексчоловіка постраждалої також змушували прийти ввечері у відділок поліції

Зґвалтування у Кагарлику: ексчоловіка постраждалої також змушували прийти ввечері у відділок поліції

ТСН.ua

Олександр спілкувався з усіма учасниками трагічних подій.

Першого чоловіка Нелі з села Стави, над якою у Кагарлику знущались поліцейські, також викликали на допит того ж вечора. Поліцейські збирались і його зробити підозрюваним у справі про пограбування магазину. Про це колишній чоловік дівчини Олександр Пономаренко розповів ТСН телефоном.

Після подій, що сталися, Олександр спілкувався і з колишньою дружиною, і з другим постраждалим у справі, і з Михайлом, який підвозив Нелю до відділку. Як розповів йому постраждалий хлопець – його насильно змусили обмовити себе, Нелю і Олександра.

"Цей пацан, який був у райвідділку (другий постраждалий), каже, що над ним так знущались у райвідділку, так били, що він ладен був у всьому зізнатись і все сказати. Його викликали на допит і, як я зрозумів, його там змусили сказати, що нібито під час злочину були він, Неля і я. Мене також викликали до поліції того ж дня. Я їздив до райвідділку, мене кликали ввечері до відділку, але я йому (Миколі Кузіву) сказав – якщо треба мене допитувати, викликайте зранку, я візьму людей, які знають, де я був, підтвердять що жодних магазинів не було", - розповів ексчоловік Нелі.

З колишньою дружиною в нього залишились добрі стосунки, вони разом опікуються донькою Анею. За потреби готовий брати участь у процесі, аби допомогти дівчині. Каже, Нелі дуже важко зараз говорити про все, що сталося.

"Ми говорили з нею після того, як все сталося. Каже, думала, вже в живих не залишиться. Їй боляче про це все розповідати", - ділиться чоловік.

Щодо водія, який підвіз Нелю до відділку, Олександр каже – той і гадки не мав, що планується така жорстокість і був шокований подіями, коли дізнався про це наступного дня.

"Її повіз туди Михайло. Розмова була, що її туди везе на допит, він мені розповідав. Він шокований. Каже, віз на допит, а на другий день дізнався, що сталося. Він ще довго чекав її під відділком, а потім поїхав. Я не можу зрозуміти, чому він ховається (Михайло уникає розмов з журналістами), чому нічого не говорить. Якби він щось наробив, тоді ясно, а так навіщо ховатись", - каже Олександр.

Нагадаємо:

  • У місті Кагарлик Київської області 25 травня внутрішня безпека Нацполіції затримала двох поліцейських місцевого відділення за підозрою у зґвалтуванні 25-річної дівчини.
  • У Державному бюро розслідувань розпочали розслідування та оголосили підозру 29-річному оперативнику Сергію Сулимі та 35-річному начальнику сектору кримінальної поліції відділення Миколі Кузіву.
  • 26 травня обом поліцейським обрали запобіжний захід на два місяці у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Нові подробиці резонансної справи в Кагарлику: адвокат потерпілої розповів моторошні деталі

Нові подробиці резонансної справи в Кагарлику: адвокат потерпілої розповів моторошні деталі
Наступна публікація