Зґвалтування у Кагарлику: постраждала дівчина вперше розповіла, що відбувалося у відділенні поліції

Зґвалтування у Кагарлику: постраждала дівчина вперше розповіла, що відбувалося у відділенні поліції

Фото: Національна поліція Київської області

За словами дівчини, у кабінетах сиділо багато співробітників, проте ніхто не вийшов їй допомогти.

Свідками зґвалтування та катування 25-річної дівчини у відділенні поліції Кагарлика були багато правоохоронців, які не втрутилися в ситуацію.

Про це вона особисто уперше публічно заявила в ефірі одного з українських телеканалів.

"Завели мене на другий поверх, і там вже почали: "Давай, розповідай про магазин (її викликали як свідка у справі про крадіжку в сільському магазині – прим.ред.)". Кажу: "Я навіть не знала, що його пограбували чи що". - "Та що ти мені розповідаєш?! Ти що, брешеш?". Поліцейському каже: "Давай, протигаз неси". Двері відчинені були. І їх багато сиділо по кабінетах: там той, там той – і всі ж чули, і ніхто не виходив", – згадала дівчина.

За словами постраждалої, після цього поліцейські надягали на неї протигаз і затискали його знизу.

Також вона розповіла, що правоохоронці її побили, після чого прикували наручниками до батареї у коридорі, погрожуючи пістолетом, і пішли пиячити. Проте згодом повернулися і завели дівчину до кабінету, де один із них її і зґвалтував, інший у цей час сидів за комп’ютером.

"Потім Коля вийшов. Він (Сергій) мене десь години три-чотири ґвалтував усяк - що хотів, те й робив... І бери так, і туди. "Я тебе зараз навчу! Ти що, не вмієш так робити?" Я вже падала", - додала дівчина.

Нагадаємо, у місті Кагарлик Київської області 25 травня внутрішня безпека Нацполіції затримала двох поліцейських місцевого відділення за підозрою у зґвалтуванні 25-річної дівчини.

У Державному бюро розслідувань розпочали розслідування та оголосили підозру 29-річному оперативнику Сергію Сулимі та 35-річному начальнику сектору кримінальної поліції відділення Миколі Кузіву.

26 травня обом поліцейським обрали запобіжний захід на два місяці у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація