Перейти до змісту
Зґвалтування у Кагарлику: в ООН занепокоєні свавіллям українських правоохоронців

Зґвалтування у Кагарлику: в ООН занепокоєні свавіллям українських правоохоронців

Місія радить змінити культуру поліції.

Змінити культуру поліції порадили Україні в ООН після резонансного зґвалтування молодої жінки у відділенні в Кагарлику. 

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

В Моніторинговій місії з прав людини в Україні занепокоєні свавіллям правоохоронців і тим, що в українській поліції досі вважають таку поведінку прийнятною.

У місії просять ДБР та Офіс генпрокурора якомога швидше і ретельніше розслідувати злочини. Вимога до Верховної Ради – привести українське законодавство щодо тортур у повну відповідність із міжнародним правом. Адже через правові прогалини винні можуть уникнути покарання.

Відео В ООН відреагували на зґвалтування в Кагарлику

Змінити культуру поліції порадили Україні в ООН після резонансного зґвалтування молодої жінки у відділенні в Кагарлику. В Моніторинговій місії з прав людини в Україні занепокоєні свавіллям правоохоронців і тим, що в українській поліції досі вважають таку поведінку прийнятною.  

В ООН відреагували на зґвалтування в Кагарлику

Як повідомлялося, у понеділок, 25 травня, у місті Кагарлик Київської області за підозрою в зґвалтуванні та тортурах затримали двох правоохоронців. У ніч проти неділі до лікарні медики доправили жінку, яка повідомила, що її катували у відділку і вказала на конкретних поліцейських. Справу розслідують у Державному бюро розслідувань. Двох учасників подій затримали. Керівництво відділу відсторонили від виконання обов'язків, а підрозділ розформували.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин