Зґвалтування в Кагарлику: копів заарештували, а потерпіла уникає журналістів

Зґвалтування в Кагарлику: копів заарештували, а потерпіла уникає журналістів

Журналісти побували в селі Ставах, звідки родом потерпіла.

Сьогодні столичний суд відправив одіозних копів з Кагарлицього відділку поліції на 60 днів до СІЗО без права внесення застави. Їх звинувачують у знущаннях та зґвалтування дівчини. Знімальна група ТСН вирушила до селища Стави, звідки розпочалася ця приголомшлива історія.

Що з цього вийшло, – в сюжеті ТСН.19:30.

Саме в Ставах пограбували магазин, через який дівчину викликали на допит у Кагарлицьке відділення поліції, де копи вчинили наругу над нею

Злощасний магазин нині зачинений. На жаль, удома у постраждалої була лише її неповнолітня сестра, яка і розповіла, що Неля, так звати постраждалу, разом із батьками поїхала до Києва у поліцію. У селі дівчину добре знають. І тут про неї кажуть тільки хороше. Їй 25 років. Нині не працює, бо виховує маленьку доньку.

Як почувається зґвалтована поліцейськими дівчина: докладніше про жертву кагарлицьких одіозних копів

Як почувається зґвалтована поліцейськими дівчина: докладніше про жертву кагарлицьких одіозних копів

 


"До мами питань немає. Дівчинка чистенька завжди ходить. Вона хороша мама. Питань до неї немає", – відгукується про постраждалу Ставківський сільський голова Володимир Михайленко.

 

 

Зустріти Нелю журналістам пощастило одразу біля маршрутки, як тільки вона з батьками повернулися з Києва Говорити із журналістами сім’я не хоче, просять їх зрозуміти, не турбувати.

"Навіть, якщо вона і до чогось причетна - це не дає право з нею таке робити. Це переходить межі", – вважає адвокат родини.

Також адвокат додав, що для дівчини важливий спокій. Вона ще досі в шоковому стані. Її оглянули медики. У дівчини гематоми по всьому тілу і струс головного мозку. Також їй знадобиться реабілітація, яку поки що через карантин складно організувати. Але нині, твердить, над цим працюють.

Повʼязані теми:

Наступна публікація