Дружину Романа Ландика госпіталізували, а побиту ним дівчину вже виписали

Стан здоров'я вагітної Ганни Ландик погіршився після повернення з Краснодара. Тим часом адвокат потерпілої дівчини запевнив, що вона не відмовилася від претензій до свого кривдника.

В Луганську госпіталізували дружину депутата міської ради Романа Ландика – Ганну. Як повідомлялося, жінка знаходиться на 7 місяці вагітності.  У той же час дівчину, яку побив луганський депутат, вже виписали.

Стан здоров'я Ганни Ландик погіршився після повернення з Краснодара, де її чоловік був затриманий.  Раніше Ганна розповіла, що в Росії вони з чоловіком проводили медовий місяць.

Побиту Ландиком Марію Коршунову наразі виписали. Адвокат потерпілої обіцяє зустрітися з журналістами приблизно за тиждень. На його думку, за цей час ситуація стане чіткішою.

Адвокат запевнив, що Коршунова не відмовилася від претензій до свого кривдника. Заяву про це його підзахисна писала, але нині, за бажанням потерпілої, її анулювали.

Він також зазначив, що до закінчення слідства Коршунова буде, скоріш за все, знаходитися під охороною.

Нагадаємо, депутат Роман Лaндик під час відпочинку в ресторані побив дівчину. Подія зафіксована на відео, ролик опубліковано в інтернеті.

9 липня Лaндик був оголошений в розшук, а 10 липня - затриманий в Краснодарі Російської Федерації. Ландика виключили з Партії регіонів, а також з фракції ПР у Луганській міськраді.

На часі Роман Ландик залишається в Росії, а його екстрадиція в Україну може зайняти мінімум 40 днів, повідомили в Генпрокуратурі України.

Читайте також:

Дружина Романа Ландика: ми їхали до Росії у весільну подорож

ЗМІ: Роман Ландик попросить політичного притулку в Росії

Телеканал Романа Ландика показав сюжет про його заслуги перед земляками

Роман Ландик каже, що не знав про порушення проти нього кримінальної справи

ВідеоВ Луганську шпиталізували дружину Романа Ландіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: